Ben jij onze nieuwe doktersassistent (e)?

Ons huidige werk als doktersassistent (e) is erg in ontwikkeling, net als ons team. Hou jij van een uitdaging? Dan ben je welkom.

We bieden je een leuke werkplek in een klein team, van 4 assistenten. Dagelijks hebben wij een gezamenlijke koffiepauze en eenmaal per week een lunch met het hele team van Therapeuticum als vast ontmoetingsmoment in huis. Tevens zijn er ruime scholingsmogelijkheden.

 

Wij zoeken een doktersassistent (e) die:

 

  • (bijna) gediplomeerd is
  • zelfstandig kan werken
  • breed inzetbaar is en ervaring heeft met triage aan de telefoon
  • van praktisch aanpakken houdt
  • zin heeft om naast de vaste assistententaken ook wat breder mee te denken en taken onder eigen hoede te nemen
  • leren leuk vindt
  • bereidt is zich te verbinden met de praktijk en ons team (kijk voor onze eigen kleur even op onze website)

 

Het is een functie  van 4 dagen per week. En kan ingevuld worden door 1 of 2 doktersassistenten. Werkdagen zijn in overleg.  De vacature is per 1 januari 2020. Eerder beginnen kan in overleg. Salaris conform CAO huisartsenzorg.

 

Onze kleinschalige praktijk in Gezondheidscentrum Therapeuticum Utrecht bedient 4200 mensen, wordt bemenst door 5 dokters, 3 POH’s en 3 assistenten. We werken in een mooi oud pand met een fijne tuin aan de noordoostkant van Utrecht.

 

Wil je meer weten? Neem gerust contact op met Ellen, Emma of Irene via 030-2759500 (keuze 4 overleglijn).

Wil je solliciteren? Brieven met C.V. en foto mogen naar Ellen Ferwerda ellen@therapeuticumutrecht.nl t.a.v. “sollicitatie doktersassistent TU”, tot uiterlijk 1 december 2019. Gesprekken zullen plaatsvinden op 10 december 2019.